Pani Dorota jest magistrantką na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczycielka z powołania – z wielkim zaangażowaniem wprowadza dzieci w świat pełen przygód i doświadczeń. Szczery uśmiech i miłość do dzieci zawsze widnieją na jej twarzy. W swojej pracy kieruje się zasadą „pomagaj dzieciom w trudnej sztuce podporządkowania świata i ucz odpowiedzialności, samodzielności, współpracy i refleksji”. Podczas codziennych zajęć zaraża dzieci miłością do książek poprzez czytanie wrażeniowe oraz tworzy przyjazną, domową atmosferę. Jest przyjaciółką dzieci oraz pasjonatką narciarstwa, roślinności i podróży.


Pani Małgosia jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada wykształcenie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i pracy z rodziną oraz turystyki i rekreacji. Aktualnie studiuje pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolną. Swoje doświadczenie pedagogiczne nabywała jako opiekunka w żłobku, szefowa grupy skautowej oraz wolontariuszka w świetlicy środowiskowej. Lubi pracować z dziećmi oraz organizować im czas wolny. W swoich podopiecznych stara się zaszczepić zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu oraz zachwyt nad pięknem przyrody. Uczy poprzez zabawę i pragnie pomóc każdemu dziecku wszechstronnie się rozwijać i pielęgnować w sobie zalety. Prywatnie jest miłośniczką pieszych wędrówek wśród przyrody. W wolnych chwilach czyta książki oraz angażuje się w działalność skautową. 


Pani Marianna uczy u nas języka angielskiego. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Przygotowanie pedagogiczne oraz pasjonatką języka angielskiego (co odzwierciedlają liczne certyfikaty językowe m.in. FCE oraz CAE). Podczas zajęć z przedszkolakami łączy zabawy ruchowe, manualne oraz rytmiczne, aby poznawanie języka angielskiego było świetną przygodą. Jej hobby to sport (głównie bieganie – ma na swoim koncie dziesiątki półmaratonów i parę maratonów), zwierzęta i gotowanie. W czasie wolnym lubi biegać po lesie lub oglądać seriale.