Klub Wesołego Malucha

Klub Wesołego Malucha znajduje się w budynku Niepublicznego Przedszkola “Wesoły domek”, w sali przygotowanej specjalnie do potrzeb najmłodszych dzieci. W naszym Klubie opiekę znajdą dzieci w wieku 12-30 miesięcy. 

Pierwsze dni spędzone w nowym miejscu mogą być dla Dzieci trudne, dlatego staramy się, by te jak najlepiej odnalazły się w tych nieznanych dotychczas okolicznościach. Adaptacja daje możliwość oswojenia się z otoczeniem oraz opiekunkami i innymi Dziećmi.

Panie nauczycielki, nazywane przez Dzieci “ciociami”, dbają o wszechstronny rozwój naszych Podopiecznych. Dzielą się z nimi ciekawością świata, szacunkiem dla drugiego człowieka oraz naszej planety. Pokazują świat przy użyciu lupy, lornetki i latarki – tak, by móc poznać go jeszcze dogłębniej. Pytań Dzieci nigdy nie pozostawiają bez odpowiedzi, a wręcz zachęcają je by pytały więcej i częściej.

Początkowo spotkania będą odbywać się raz w tygodniu. Z czasem liczbę zajęć będziemy zwiększać, tak by każdy rodzic znalazł odpowiednią dla siebie i Dziecka porę dnia i godzinę. DO ZOBACZENIA!

Ruszamy w marcu!!!